Fotografia ciążowa – Ewelina

Przedstawiam Wam Ewelinę – piękną przyszłą mamę w oczekiwaniu na swoje maleństwo.

Uwielbiam fotografię za różnorodność! Raz studio, innym razem plener, raz praca z noworodkami, dziećmi innym razem rodziny i piękne przyszłe mamy. Za każdym razem mogę robić coś innego wymyślać nowe stylizacje i aranżacje, nie poddaje się schematom i powtarzalności za każdym razem staram się pokazać coś nowego wprowadzić choć mały nowy element. A możliwości jest ogrom …

Fotografia ciążowa – Ewelina

Fotografia z okazji roczku – Zosia

Fotografia rodzinna i dziecięca – Marta

Fotografia rodzinna i dziecięca z okazji dnia mamy – Ola

Fotografia noworodkowa – Franek

Zawitał do mnie ostatnio taki mały, słodki krasnalek o imieniu Franek. Przyznam się Wam, że choć miałam obawy co do tego koloru jako tło, to chyba jeden z moich ulubionych kolorów na co dzień. A jak Wam się podoba? Może następnym razem spróbuje coś jeszcze mocniejszego …

Fotografia ciążowa – Olga

Dziś przedstawiam Wam Olę i Mariusza.
Wspaniała para, wspaniała sesja
Tak dobrze na zdjęciach już dawno się nie bawiłam są tacy radośni i pełni uroku w oczekiwaniu na swoje maleństwo, aż miło na nich patrzeć, a tym bardziej fotografować.

fotografia ciążowa – Ola

Fotografia ciążowa – Magda

Sesja w rzepaku? Czemu nie!
Uwielbiam patrzeć na pola rzepaku, ale fotografowanie z nimi w tle to było ogromne wyzwanie, ten kolor jest hipnotyczny i niestety może przytłaczać. Nie są to łatwe do pracy kadry, a jednak myślę, że powstały piękne zdjęcia. Na zdjęciach kolejna cudna mama Magda.

Fotografia ciążowa – Magda

Sesja z okazji ukończonego roczku – Marcela

Ach co to za model! Mimo zmęczenia i braku drzemki tak radosnego brzdąca dawno nie fotografowałam. Przedstawia Wam wspaniałego, radosnego Marcela.

Fotografia z okazji roczku – Marcel

Fotografia ciążowa – Agata

„W drogę”
wspólna drogę przez życie…

Fotografia ciążowa – Agata

Sesja ciążowa – Agnieszka

I w końcu jest pierwszy z moich wiosennych kadrów 🙂 z jedną ze zwyciężczyń konkursu cudowną mamą dwójki chłopców, a wkrótce i trzeciego – Agnieszką.

Fotografia ciążowa – Agnieszka